Vítam Vás

   Volám sa Jozef Leštinský a som zakladateľom predajne BEŠEŇ Dvere a Podlahy , ktorá bola otvorená v novembri 2010 v obchodnom centre Idea na Kamennej ulici 3 v Žiline o rozlohe 116 m2

    K založeniu predajne ma viedli moje bohaté skúsenosti v oblasti stavebníctva a moje vyučenie v obore stolár. Je to niečo čo ma veľmi baví a hlavne tomu rozumiem a chcem , aby naši zákazníci neustále dostávali to najkvalitnejšie odborné , technické a designové poradenstvo v oblasti dverí a podláh. 

   Momentálne Naša predajňa BEŠEŇ Dvere a Podlahy funguje na aktuálnej ploche 200 m2 s výstavkou 100 ks vzorkových dverí vo všetkých prevedeniach a 500 ks dekorov podláh v prevedení , laminátová podlaha , vinylové podlahy vo všetkých prevedeniach , celodrevené  masívne podlahy a trojvrstvové drevené podlahy , dýhované podlahy , korkové podlahy . Na začiatku 9 roka sa nám podarilo kompletne stabilizovať kvalitný sortiment dverí a podláh vrátane príslušenstva a komplexných služieb. 

    Po tvrdých rokoch našej práce a veľkých skúsenostiach v predaji dverí a podláh vrátane montáže , Vám vieme dnes poskytnúť rýchle infornácie na základe faktov s komplexnými riešeniami , ktoré sú zamerané na detail vrátane dodávky na kľúč. 

 

Predajňa Bešeň dvere a podlahy v číslach

7500+
Zákazníkov, ktorý si u nás zakúpili tovar
4000+
Zrealizovaných montáží
8+
Rokov praxe
S pozdravom ostáva

Výkonný riaditeľ predajne Bešeň dvere a podlahy