Vítam Vás

     Volám sa Jozef Leštinsky a som zakladateľom predajne Bešeň dvere a podlahy ktorá bola otvorená v novembri 2010 v obchodnom dome Idea na Kamennej ulici 3 v Žiline o rozlohe 116 m2 .


     K založeniu predajne ma viedli moje bohaté skúsenosti v oblasti stavebníctva a moje vyučenie v obore stolár. Je to niečo čo ma veľmi baví a hlavne tomu rozumiem, chcel som tiež aby naši zákazníci dostali to najkvalitnejšie odborne poradenstvo v oblasti dverí a podláh.


To sa nám darí dosahovať. Pre narastajúci záujem o naše produkty sme predajňu rozšíril na plochu 500 m2 a takto sme dokázali vystaviť pre Vás viac vzoriek dverí, podláh a príslušenstva. Nájdete u nás vystavených  viac ako 150 modelov dverí, tiež výnimočné vystavenie stavebných puzdier, a mnoho iného. No to najcennejšie na čom staviame sú schopný ľudia.


     Po  rokoch praxe v predaji dverí a podláh vieme pre Vás poskytnúť tie správne, overené riešenia a služby, ktoré Vám pomôžu rýchlejšie sa dostať  k Vašim novým dverám a podlahám, podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

 

Predajňa Bešeň dvere a podlahy v číslach

7000+
Zákazníkov, ktorý si u nás zakúpili tovar
4500+
Zrealizovaných montáží
7+
Rokov praxe
S pozdravom ostáva

Výkonný riaditeľ predajne Bešeň dvere a podlahy