Veľkonočná akcia na dvere a podlahy pri objednaní do 30.4.2019

5. apríl 2019

Vážení zákazníci , 

 

V mesiaci apríl 2019 sme pre Vás pripravili veľkú veľkonočnú akciu na dvere a podlahy , so zľavou -25% na vybrané značky dverí a -10% na všetky podlahy..........Som veľmi spokojná, môžem len odporúčať.

18. január 2018


Rada by som sa podelila o skúsenosť s firmou Bešeň. Celú zákazku sme komunikovali s p. Leštinským, od výberu farby podlahy až po prevzatie si hotovej podlahy.


Stavebné puzdrá pre posuvné dvere

24. november 2017


“Musíme vsadiť všetko na kvalitu našich systémov pre dvere zasúvajúce do steny.”     Tieto slová Luigiho De Faveri stručne charakterizujú podstatu Eclisse. Od úplného začiatku Eclisse verí v systematickú povinnosť neprestajne vylepšovať a inovovať svoje produkty trvajúc na ich kvalite. Vynikajúca kvalita sa dá dosiahnuť iba prostredníctvom stáleho výskumu a vývoja, skúmaním vývoja životného štýlu a interpretáciou praktických požiadaviek rôznych cieľových skupín. Inovácia a technický výskum sú pre nás bežné, sú strategickým faktorom, ktorý nám umožňuje zdokonaľovať koncepciu posuvných dverí a zlepšovať ich tak, že sú úspešné medzi zákazníkmi, predajcami a montérmi.Využite svoj čas pre seba

23. november 2017


"Naša stratégia je zameraná na kompletnú službu, kvalitu a inovácie s garanciou."   

Využite svoj čas pre seba. Nemusíte hľadať po internete informácie, ktoré potrebujete. Viac ...